Čištění žaluzií

Prodej žaluzií

Horizontální žaluzie

Hliníkové žaluzie

Můžete si vybrat z více jak sta různých barevných odstínů.

Interiérové

Jsou určeny na plastová a euro okna. Naklápění lamel zajišťuje průhledný bowden, vytahování a stahování provázek s brzdou. Další variantou je ovládání pomocí řetízkového systému.

Meziskelní

Tento typ je nejčastěji instalován mezi okenní rám. Tato varianta je oblíbená a praktická vzhledem k tomu, že se na žaluzie nepráší.

Dřevěné žaluzie

Lamely standardně dodáváme v pěti barevných odstínech. Pro komfortní ovládání žaluzie je použit osvědčený systém převodovky a řetízku. Uvedenou žaluzii lze opatřit také elektromotorem, který lze ovládat buď místním spínačem nebo dálkově.

Vertikální žaluzie

Látkové žaluzie

Látkové vertikální žaluzie v sobě spojují sluneční clonu s elegantní dekorací interiéru. Tvoří moderní dominantu bytových, kancelářských, společenských a jiných reprezentačních prostor. Zároveň nahrazují tradiční prvky jako závěsy a záclony. Současně je lze použít k zajímavému rozčlenění interiéru. Díky široké škále barev lze žaluzie sladit s interiérem. Vertikální žaluzie nabízíme v mnoha odstínech – přes 100 druhů látek. Vertikální žaluzie mají možnost také atypického provedení - např. šikminy. Můžete si vybrat z několika variant ovládání jak manuálních, tak i motorických.

Belgické plastové žaluzie

Pokud se rozhodnete pro plastové žaluzie, nabízíme kvalitní belgické žaluzie, se kterými můžete dosáhnout úplného zastínění, nebo si jejich pootočením místnost přisvětlit podle vlastní potřeby. Jsou omyvatelné a je možné je používat i ve vlhkých prostředích jako jsou koupelny, bazény apod.

Textilní žaluzie (k počítačům)

Pro místnosti s počítačem se používají speciální látky „REFLEX“. Jsou vyvinuty za účelem dosažení maximálního pohodlí při práci s počítačem, jejich předností je protipožární odolnost.

Venkovní žaluzie

Výhodou je značná tepelná i zvuková izolace a vynikající stínivost. Jsou nejpoužívanějším exteriérovým stínícím prvkem. Umožňují plynule regulovat přirozené osvětlení, zachycují přímé sluneční záření a chrání před jeho škodlivými účinky. Žaluzie mohou být ovládány klikou, šňůrou nebo elektropohonem 230V/50Hz. Motorové provedení má výhodu v možnosti zapojení do centrálního elektronického systému řízení. Obvykle jsou žaluzie doplněny krycími plechy pohledově ukrývající svazky vytažených lamel.
Venkovní žaluzie se používají k zastínění oken moderně pojatých rodinných domů. Jsou vhodným řešením pro zastínění pásových oken, administrativních budov a komerčních objektů.

Disponujeme veškerým sortimentem dostupným v ČR.